.

.

Бренд Нови 2014 Година Гроздобер Луксузни Relogio Скелет Relogio Транспарентен Нерѓосувачки Случај Класичен Подарок Мажите Механичка Рака Правец Види

Бренд Нови 2014 Година Гроздобер Луксузни Relogio Скелет Relogio Транспарентен Нерѓосувачки Случај Класичен

DEN 815.52
Од стока


Опис :
1. Транспарентен бирате со скелет дизајн ви дава повеќето модерни точка на гледање.
2. Нерѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи.
3. Висококвалитетна кожа бенд ви дава нова класична дефиниција.
4. 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба.
Спецификација(приближно) :
Дијаметар : 41mm
Дебелина : 15mm
Должина на watch бенд : 18.5 cm
Движење : Механички
Види бенд : Висок степен на кожа
Види случај : Нерѓосувачки челик
Отпорен на вода : 3 БАНКОМАТ, не се погодни за пливање, туш.
Бирате Боја : Сребрена и црна
Пакетот вклучува :
механички се види x 1
Потсетување :
1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи.
2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи.
3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.
PMW001

R

Додатоци на производи