.

.

Мажите Зглоб Часовници 2017 Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Yazole Машки рачен часовник Часовник Кварц Види Hodinky Кварц-види Relogio Masculino

Мажите Зглоб Часовници 2017 Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Yazole Машки рачен часовник Часовник Кварц Види

DEN 280.00
DEN 400.32
-30 %
Од стока


Топла бренд бизнис види и 100% висок квалитет.
Едноставен Стил за Мажи на Кварц се Види 2017 Врвот Бренд Бизнис Види Мажите рачен часовник relogio masculino Мода Обичните Часовници
Предности : Прозрачна Совети : 3 ATM водоотпорни,лесно се справи со голем број на дневно живеење се активности , но не носат кога ќе пливаат, туш или за перење, автомобил итн. Отпорност на вода : лесно се справат со голем број на дневно живеење се активности. Fadeless : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик watchcase,никогаш нема да згаснат. Супер Сино Види Лицето : изгледа повеќе се излади.
Други Карактеристики(Приближно) : Бенд Материјал : СТП Кожа Случај Материјал : Алуминиум Watchcase Ширина : 4cm Бенд Должина(Вклучени случај) : 23cm Watchband Ширина : 2cm
Пакет Се Вклучени :
1* рачен часовник
1* OPP Вреќа
Љубезно ве молиме да Напомена : ве Молиме овозможи 1-5мм се разликува поради прирачник за мерење. Поради различни светлосни ефекти,се следи светлината,итн., може да има мали разлики во бојата опции.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Кварц Се Види
Кварц се Види мажи
види мажи
машки часовник
бизнис види

R

Додатоци на производи