.

.

MEIL Мажите Чевли Нови 2018 Пролет Мажите Секојдневен Чевли Дише Круг Чипка-Up Станови Стил Mens Чевли

MEIL Мажите Чевли Нови 2018 Пролет Мажите Секојдневен Чевли Дише Круг Чипка-Up Станови Стил Mens Чевли

DEN 1098.00
DEN 2111.04
-48 %
Од стока


Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Пот-Absorbant,Светлина,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи
Бренд Име:
MEIL
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
CAIDA00001
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
R

Додатоци на производи