.

.

DAGNINO Нови Лето СТП Кожа Мрзливи Мокасини Чевли Mens Шупливи Надвор Дише Половина Сандали Возење Грашок Чевли Станови Zapatos Hombre

DAGNINO Нови Лето СТП Кожа Мрзливи Мокасини Чевли Mens Шупливи Надвор Дише Половина Сандали Возење Грашок Чевли

DEN 1094.00
DEN 1458.72
-25 %
Од стока

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ви благодариме!
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но секако ние ќе ги провери сè внимателно од производи за пакување и се потврди тоа е во добра состојба. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации . Не за квалитет проблем се врати,клиенти одговорноста за испраќање и да се врати товар. Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
DAGNINO Нови Лето СТП Кожа Мрзливи Мокасини Чевли Mens Шупливи Надвор Дише Половина Сандали Возење Грашок Чевли Станови Zapatos Hombre
Добредојдовте на нашата продавница
Стандардната големина на нашите чевли е Евра големина ,може да се види подолу слик и да го изберат правото големина. Тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти , ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.
Обрнете внимание на :
Обично ќе брод не бренд чевли кутија, ако навистина треба кутија,додадете овој станови во кошничката,потоа кликнете на линкот " ",додаде 3 Дополнителни Поштенски,исто така да додадете во кошничката, тогаш доставува цел преку шопинг количка,ако не додадете 3или помалку 3како Дополнителни Поштенски,ние не ќе брод во кутија, ви благодарам!!!!
Купувачот Совети
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Forexample ако вашата големина е Евра 36 szie можете да изберете НИ 6,ние ќе го испратам до тебе Eur 36 szie. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови). Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 до 5 работни денови по приемот на вашата исплата , но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
Плаќање :
1. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која тешко за нас да го продаде повторно. Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail на нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Повратни информации :
Повратната информација е навистина важно за нас; ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да се остави позитивни повратни информации до нас, ако ги задоволи со нашите производи и услуги. Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро. Ако случајно се, ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект.
Изгледа очекуваме вашата нарачка. Ако не го знаете вашиот Евра големина,само знам НИ големина,можете да ги видите подолу пик,ако нога е повеќе големи отколку обично,можете да изберете големината+1,но постојат и можеби некои differents од различни луѓе.

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5
Бренд Име:
Dagnino
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Тип:
Мокасини
Функција:
Дише,Масажа
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
DN-NX1711231
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
R

Додатоци на производи