.

.

QIANGREN Воена Бренд Mens Вистинска Кожа Волна Гумени Црни Зимски Чизми за Снег Надвор Војска Безбедност Топло Чевли Botas Militares

QIANGREN Воена Бренд Mens Вистинска Кожа Волна Гумени Црни Зимски Чизми за Снег Надвор Војска Безбедност Топло

DEN 4113.00
DEN 8064.00
-49 %
Од стока


Забелешки :
1.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел, како што може да даде добар попуст.
2.Ако сакате да се измеша нарачки,pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fedex со freigh на ваш трошок.
За нас
1.Вашето задоволство,Нашата цел.
2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство
3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.
4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, мала количина се прифаќаат.
Плаќање
Зачувам
Уплатата треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите нарачки.
Купувачот ќе биде одговорен за данок или должност наполнета во нивната земја.
Политика На Враќање
1. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously.
2.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штета заедно со слики. Ве молиме да одговори во рок од 2 дена по приемот ако било штета.
3.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.
4.Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот. Наплата се врши само ако замена не се достапни. Купувачите ќе биде одговорен за трошоците за превозот на вратени предмети.
Повратни информации
1.Вашиот задоволителни, секогаш е во нашите persuit. Вашата позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми со вас.

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Shearling
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
qiangren
Број На Модел На:
DJC6-D7215
Insole Материјал:
Волна
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Плоштад Пети
R

Додатоци на производи