.

.

THINKTHENDO Мода се Мажи Појас Кеси Сокол Половината Торбичка Пакет Градите Zip Торба Црно Кафе 2017 Кожа Мода Обичните

THINKTHENDO Мода се Мажи Појас Кеси Сокол Половината Торбичка Пакет Градите Zip Торба Црно Кафе 2017 Кожа Мода

DEN 519.00
DEN 640.80
-19 %
Од стока

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет торба изглед е едноставно и лесно. Елегантен и практичен дизајн. Парична казна изработка и цврста издржлива. Совршен подарок за вашите пријатели и за себе. Предмет Тип : Половината Торба Стил : Мода, Секојдневен Затворање Тип : Патент Материјал : Faux кожа Големина : 26x11x10cm/10.23x4.33х3.93"(приближно) Боја : Црна,Кафе Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Половината Pack(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Тип На Објект:
Половината Пакети
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
26cm
Бренд Име:
THINKTHENDO
Пол:
Мажи
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Faux Кожа
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
3TJ00619-СП
Големина:
26x11x10cm/10.23x4.33x3.93''(approx)
боја:
Црна,Кафе
R

Додатоци на производи