.

.

M128 Висок Капацитет Патна Торба Нови Пристигнување Парови Цилиндар пакет Мултифункционален Rusksack Машки Модни Ранец Пад на Превозот

M128 Висок Капацитет Патна Торба Нови Пристигнување Парови Цилиндар пакет Мултифункционален Rusksack Машки

DEN 1667.00
DEN 1961.28
-15 %
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи
Треба да имате било какви прашања или барања, ве молиме да ни кажете со оставање на пораки
Топло Совети :
1. Предмети се мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-3 см различни.
2. Ако НЕ ја добиете вашата нарачка во рок од 58 дена ( 88 дена за Бразил ), ве молиме директно
контактирајте со нас пред да замине повратните информации, ние ќе работат добро решение со вас заедно.
3. Сите мерења во см и имајте на ум 1 cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см
Купувачот Читање За Производи : Сите производи се внимателно разгледани пред складирање, и спакувани и за пратката. За Боја : Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува. За Испорака : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени, купувачи сноси одговорност за било кој данок и/или должност обвинет од страна на нивната земја (ако ги има). За Продажба на Услуги : Било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите со вашите пријатели. Ви благодариме!

Големина:
Medium 26x24x40cm, Large 28x26x48cm
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
6051/ 6051-1
Стил:
Гроздобер
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Бренд Име:
zuolunduo
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
средна големина:
26*24*40cm
Голема Големина:
28*26*48cm
Материјал:
16 ен изми платно
боја:
Црна, Кафе, Каки, Војска зелена, Длабоко сина, Сива
училишни ранци за тинејџерки:
жените платно ранец
Карактеристики:
Носат Отпорни, Отпорни,Мултифункционален
патна торба:
Патување Duffle
РАНЕЦ:
мажите платно ранец
Спорт Преносни Ранец:
Гроздобер платно ранци за мажи
2017 мода жените платно ранец:
гроздобер платно ранец
R

Додатоци на производи