.

.

2017 нов Тенок Паричникот Мажите и жените Мини Монета Џеб Краток Држачот на Паричникот Спојки Патент Мажите и жените Монета Чанта

2017 нов Тенок Паричникот Мажите и жените Мини Монета Џеб Краток Држачот на Паричникот Спојки Патент Мажите

DEN 248.00
DEN 413.76
-40 %
Од стока


Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
12cm
Затворање Тип:
Патент
Паричници:
Мини Паричници
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MANJIANGHONG
Објектот Висина:
9.5cm
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
zv-9-1028
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Стил:
бизнис
R

Додатоци на производи