.

.

НОВИ Јапонија Училишни Ранци За Тинејџерски Девојки или момчиња Училишниот Ранец За на Училиште, Колеџ Торба За Жените Anello Прстен Ранец

НОВИ Јапонија Училишни Ранци За Тинејџерски Девојки или момчиња Училишниот Ранец За на Училиште, Колеџ Торба

DEN 1647.00
DEN 2059.20
-20 %
Од стока


НОВИ Јапонија Училишни Ранци За Тинејџерски Девојки или момчиња Училишниот Ранец За на Училиште, Колеџ Торба За Жените Anello Прстен Ранец
големина : H40cm L40cm W13cm
Детали шоу

Големина:
15 Inches
Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Чевли Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Слободно време за партнерот
Декорација:
Никој
Вршење На Систем За:
CR
Капацитет:
36-55 Литарски
Дожд Маска:
No
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ВО-1
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
R

Додатоци на производи