.

.

СТП Кожа Долго Паричникот Мажите Чанта Машки Спојки Висок Квалитет на Патент Околу Паричници Познатиот Бренд Бизнис Картичка Носителот Чанта За Мажи

СТП Кожа Долго Паричникот Мажите Чанта Машки Спојки Висок Квалитет на Патент Околу Паричници Познатиот Бренд

DEN 309.00
DEN 1344.00
-77 %
Од стока


Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
19.5cm
Број На Модел На:
ZS-8311
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
10.5cm
Стил:
бизнис
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
0.3kg
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
VKTERY
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Стил:
Европски и Американски Стил
боја:
црно кафе злато сина
R

Додатоци на производи