.

.

Axk 8x16x5 S688 2rs Благајничките Abec7 8x16x5mm Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Топката Имајќи

Axk 8x16x5 S688 2rs Благајничките Abec7 8x16x5mm Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Топката Имајќи

DEN 348.00
DEN 378.72
-8 %
Од стока


започнете
крајот
S688 2 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7
КОЛИЧИНА : 1pcs
Димензија : ID= 8мм , OD= 16mm , W= 5mm
Нерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, Kyodo SRL Маснотии , ABEC-7(ISO P4)
Означување : Неутрална
Пакет : Вакуум пластични кеси и плик
НИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

Должина:
S688ZZ CB, S688-2RS CB
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
S688 2RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Капацитет На Моторот:
N
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
Длабоко Ритам Топка
Должина:
16mm
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.003kg (0.01lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
R

Додатоци на производи