.

.

Бакар Лист C11000 ISO Сертификати-ETP CW004A E-Cu58 Плоча Подлога Чист Бакар Таблети DIY Материјал за Индустрија или Метал Уметност Сите Големина Акции

Бакар Лист C11000 ISO Сертификати-ETP CW004A E-Cu58 Плоча Подлога Чист Бакар Таблети DIY Материјал за Индустрија

DEN 235.00
DEN 235.20
-0 %
Од стока


Големина:
0.8x100x100mm, 1.0x100x100mm, 1.5x100x100mm, 2.0x100x100mm, 3.0x100x100mm, 4.0x100x100mm, 5.0x100x100mm, 0.8x100x150mm, 1.0x100x150mm, 1.5x100x150mm, 2.0x100x150mm, 2.5x100x150mm, 3.0x100x150mm, 4.0x100x150mm, 5.0x100x150mm, 0.8x200x200mm, 1.0x200x200mm, 1.5x200x200mm, 2.0x200x200mm, 2.5x200x200mm, 3.0x200x200mm, 4.0x200x200mm
Број На Модел На:
CF10*20*100
Обликот:
Станот Заптивка
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Затегнувачка цврстина:
385Mpa
Издолжување:
>55%
Материјал:
Бакар
R

Додатоци на производи