.

.

F6801 Хибрид Керамички Имајќи 12*21*5 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни F6801HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC F6801RS

F6801 Хибрид Керамички Имајќи 12*21*5 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни F6801HC Хибриди Si3N4

DEN 430.56
Од стока

modname=ckeditor
Модел F6801 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број F6801 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 12 mm Надворешниот Кол (D) 21 mm Ширина (Б) 5 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 1915 Година Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 1041 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 33 Тежина (g) (грам) 6

Број На Модел На:
F6801
Капацитет На Моторот:
12*21*5 мм
Површина Грубост:
Ра 0.05
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Материјал:
Хибрид керамички
Структура:
Si3N4 топки
R

Додатоци на производи