.

.

2 парчиња 51102 Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 15mm x 28mm x 9mm Бесплатен превозот Висок Квалитет

2 парчиња 51102 Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 15mm x 28mm x 9mm Бесплатен превозот Висок Квалитет

DEN 194.88
Од стока


Модел : 51102 Димензии :
ID(внатрешен дијаметар)/Понесе=15mm
OD (надворешен дијаметар)=28mm
Ширина/Висина=9mm
Количина : 2 парчиња

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
axial
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Печати Тип:
ОТВОРЕТЕ
R

Додатоци на производи