.

.

вистински HIWIN линеарна водич HGR35-1000MM блок за Тајван

вистински HIWIN линеарна водич HGR35-1000MM блок за Тајван

DEN 3768.00
Од стока


Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
1.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
3.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.
1.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
2. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.ние можеме како што rquest.ние може да направи најдобро за вас
3. 100% Попуст по наредби.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .UPS-от .EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.

Водич Ширина или Дијаметар:
35
Број На Модел На:
HGR35
квалитет:
HIWIN
Место на Потекло:
Тајван
Водич Должина:
100mm-6000mm
R

Додатоци на производи