.

.

2 парчиња AXK3047 & 2AS 889106 Удар Игли Валчести Имајќи & Подлошки 30 x 47 x 2mm Бесплатен превозот Висок Квалитет

2 парчиња AXK3047 & 2AS 889106 Удар Игли Валчести Имајќи & Подлошки 30 x 47 x 2mm Бесплатен превозот Висок

DEN 194.88
Од стока


Тип : Удар Игли Валчести Имајќи
Модел : AXK3047 & 2 AS 889106
Големина : 30 x 47 x 2mm
Количина : 2 компјутери

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Игла
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Игла
Потеклото на Земјата:
Кина
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
3d печатач
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
LM8UU+608ZZ
Strustrue:
Други
R

Додатоци на производи