.

.

Снабдување со висок степен имајќи комплет KYOSHO МИНИ Z Г-02

Снабдување со висок степен имајќи комплет KYOSHO МИНИ Z Г-02

DEN 410.00
DEN 432.00
-5 %
Од стока


Рк Автомобили & Камиони Имајќи Колекции
3 RACING
A-TECH
BOLINK
Rc Хеликоптер Имајќи Колекции
УСОГЛАСАТ HELIS TREX 600
СЕЧИЛОТО HELIS 350 QX
ВЕК РАДИКАЛНИТЕ
Рк Модел За Надградба
| | | |
Опис :
KYOSHO МИНИ Z Г-02
ГУМА ПЕЧАТ ИМАЈЌИ КОМПЛЕТ
Нашите KYOSHO Имајќи Проекти се направени од издржлив гума печат,Цврстина и екстра мазна Челик Прстени,Дијамант Полиран Топки,Светлина Заштита Подмачкано.За да се осигура нејзината excllent перформанси.Имајќи Колекции имаат најмал отпор.
KYOSHO МИНИ Z Г-02 :
КОДОТ
ИМАЈЌИ ГО ПОСТАВУВА
КОЛИЧИНА
Т-ПАРЧИЊА
RK2 M014 1
MR62 ZZ/W2.3(2 X6 X2.3)
4
RK2 M0142
MR63-2 RS(3 X6 X2.5)
4
8
Вие сте купување на поаѓајќи од наведени погоре. Во многу случаи имајќи големини може да се промени во зависност од вашиот модел и датумот дека тоа беше произведен како и на различни хоп ups-от може да се инсталира.
Ве молиме двојно проверете ви R/C пред да нарачате да бидете сигурни дека ќе ги добиете сите соодветните лежишта. Ние се обидуваме да се задржи на колекции ажурирани како најдобри колку што можеме. Ако најдете некоја варијација или грешка во нашите колекции,ве молиме контактирајте со нас за да можеме да се погледне во него. Ви благодариме за вашиот надградба.
Воведување на :
Како искусен производителот,Ние посветени на давањето висок квалитет на минијатурни имајќи комплет за сите видови на Р/ц Автомобили,Камиони,Хеликоптери и Авиони,Ние произведуваме и акции популарни рк имајќи колекции, исто така, спакувани имајќи колекции според клиенти'design.
Пакување :
Нашите колекции дојде целосно мало пакуваат и вакуум запечатени со рк колекции име. Ако ви треба посебно пакување,ве Молиме ни e-mail на вашиот цртање.
Обезбедува сопствени пакување :
Превозот :
Стоката ќе becollected по курир во рок од 2 до 5 работни денови по вашата исплата потврди со Зачувам.
Исто така, Ние може да ви испрати goodsby товарни припејд vi DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMSetc.Ве молиме cloose изразат comany од нашата продавница.
Плаќање :
За мали наредби ние ги користиме Зачувам само.
Ако имате голема цел повеќе од ве молиме контактирајте со нас да побарате и да добијат попуст други начини на плаќање начин,Со цел да се задржи пониски бизнис полнење.
ЗАБЕЛЕШКИ : ве Молиме имајте предвид дека сликата се прикажува не може да биде на вистинскиот објект. Потврди ја големината, како на рк колекции име и опис..

Материјал:
Челик
Бренд Име:
FREERUN
Број На Модел На:
681--6800
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Челик
Структура:
Длабоко Ритам Топка
Прецизност Оценка:
ABEC-3
Кафез/Retainer тип:
Круна retainer или Лента Retainer
ROHS:
Ние сме во согласност 100% со Директивите на ЕУ за RoHS и WEEE
Масло За Подмачкување:
Шел Масло#12 и SRL Подмачкан
Прстени' Материјал:
Хром Челик
топката материјал:
Нерѓосувачки Челик
Квалитет-стандард на топки:
G10 како DIN 5401, ISO 3 290
Печати Тип:
2RS ГУМА
Број на Ред:
Единствен ред
Структура:
Длабоко Жлебот
R

Додатоци на производи