.

.

4V210-08 AC напон 220V Четворни Електромагнетниот Вентил Mufflers 8мм Брз Фитинзи База Сет

4V210-08 AC напон 220V Четворни Електромагнетниот Вентил Mufflers 8мм Брз Фитинзи База Сет

DEN 2603.00
DEN 2739.84
-5 %
Од стока

Име на производ Електромагнетниот Вентил Поставување на Вентил Модел 4 V210-08 Работен Притисок 0.15-0.8 MPa Напон Спектар на AC напон 220 V 6.0 VA Работен Напон AC 187-253 V Позиција & Начинот Број 2 Положба 5 Начин Заеднички Цевка Точка Влезот=Штекер=1/2" Издувните=1/5" База Големина 11.3 x 5.9 x 2.3 см/ 4.4" x 2.3" x 0.9"(LW*T) Брзо Монтирање Големина 12.5 x 8 x 19mm/ 1/2" x 5/16"x 7/10"(Конец D * Сино Крајот D* L) Пригушувач Големина x 12.5 28.5 mm/ 1/2" x 1 1/10"(Конец D* L) Монтирани Дупка Кол. 4mm/ 5/32" Вкупната Големина 11.8 x 15 x 9cm/ 4.6" x 5.9" x 3.9"(L*W*H) Надворешен Материјал Метал, Пластика, Месинг

R

Додатоци на производи