.

.

60mm вратило поддршка линеарна железнички поддршка CNC Рутер XYZ

60mm вратило поддршка линеарна железнички поддршка CNC Рутер XYZ

DEN 2208.00
Од стока


Предмет : 60mm вратило поддршка линеарна железнички поддршка CNC Рутер XYZ
Pls ве молиме имајте во предвид :
ова е 1 buc/многу. Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас.

R

Додатоци на производи