.

.

16 мм Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK16

16 мм Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK16

DEN 1008.00
Од стока


Добредојдовте : -)
Ние, Исто Така, Го Продаде Ballscrew, Линеарна Водич, Со Различна Должина
Дозволете ми да знам вашата листа, и им даде на цена директна
Ви благодариме
СПЦ Продавница
Предмет : 16 mm Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK16
Pls ве молиме имајте во предвид :
ова е 10 компјутери/многу. Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас.

R

Додатоци на производи