.

.

35 мм Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK35

35 мм Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK35

DEN 1708.80
Од стока


Добредојдовте : -)
Ние, Исто Така, Го Продаде Ballscrew, Линеарна Водич, Со Различна Должина
Дозволете ми да знам вашата листа, и им даде на цена директна
Ви благодариме
СПЦ Продавница
Предмет : 35 мм Линеарна Железнички Поддршка Вратило Поддршка CNC Рутер SK35
Pls ве молиме имајте во предвид :
ова е 4 парчиња/многу. Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас.

R

Додатоци на производи