.

.

100pcs/многу со dhl или fedex W1308 Температура Контролер Термостат Switch DC 12V Прилагодливи Дигитални Кул Топлински Сензор 40%ПОПУСТ

100pcs/многу со dhl или fedex W1308 Температура Контролер Термостат Switch DC 12V Прилагодливи Дигитални Кул

DEN 17350.00
DEN 27984.00
-38 %
Од стока

W1308 Прилагодливи Дигитални Кул Топлина Температура Контролер Термостат Switch DC 12 V Сензор Црвена Сина Екранот 40%попуст Функција Дигитален дисплеј температура контролер производ број : XH-W1308 контрола на Температурата опсег : -55 120 целзиусови степени Екран во боја : Црвена Излез капацитет : Max 10 A на Точноста : 0.1 целзиусови степени Температура мерна сонда : 0.5 метри водоотпорен сонда Апликации Замрзнувач, Екранот кабинет за контрола на температурата, Стаклена градина, Инкубатор, Медицинска опрема, Растенија за одгледување, Електрична контрола на вратата ладење, Сад вентилација, Пет Инкубаторот, EPS Инкубаторот, Сауна, соба, PC Шасија, Домашна и индустриска опрема. Панел насоки

R

Додатоци на производи