.

.

Dial Индекс 0-40 Степен Овална Форма Подводните Термометар Аквариум Риба резервоарот температура temp метар со Вшмукување Чаша на 32% попуст

Dial Индекс 0-40 Степен Овална Форма Подводните Термометар Аквариум Риба резервоарот температура temp метар

DEN 49.00
DEN 70.08
-30 %
Од стока

Dial Индекс 0-40 Степен Овална Форма Подводните Термометар Аквариум Риба резервоарот температура temp метар со Вшмукување Чаша на 32% попуст
ЗАБЕЛЕШКА : овој производ имаме два боја , ние ќе ви ја испратиме во случаен избор , се надевам u може да се разбере , ви благодариме
Карактеристики :
Одговара : Аквариум, други вода активности
Водоотпорен
Овална форма, прекрасен дизајн
Лесно да се инсталира
Нека ти знаеш дека температурата на водата, секој
Температурата опсег : 0-40°C

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Аналогни
Стил:
Вградени
Теорија:
Сензор На Температура На
Употреба:
Апарати за домаќинство
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
R

Додатоци на производи