.

.

ЕДИНИЦА UT383BT Дигитални Bluetooth Мини Светлина Метар Дигитални bluetooth Luxmeter Рачни Тип Luxmeter Illuminometer

ЕДИНИЦА UT383BT Дигитални Bluetooth Мини Светлина Метар Дигитални bluetooth Luxmeter Рачни Тип Luxmeter Illuminometer

DEN 935.52
Од стока

ЕДИНИЦА UT383 BT Дигитални Bluetooth Мини Светлина Метар Дигитални bluetooth Luxmeter Рачни Тип Luxmeter Illuminometer Карактеристики :
UT383 BT да може ефективно да претставуваат светлина интензитет со електрични сигнали, тогаш процесот на податоци и прикажување на мерните резултати на LCD. Bluetooth функцијата е додадено за пренос на податоци и анализа на мобилен Стан , i ENV. Тоа може да се симне од Google Play или на Apple Продавница.
1. Мала тежина, пријателски кориснички интерфејс
2. Напон на стабилност, контрола на технологијата, ниска потрошувачка на енергија
3. Извор на светлина калибрација за зголемување на точноста и усогласеноста на Техничките параметри на Производот слики Гаранција 1.- Една година гаранција. 2.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). 3.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро. 4.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. Пратката 1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот. 2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. 3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање. 4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. 5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Увозните Даноци или Давачки 1.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. 2.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. 3.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.. Повратни информации 1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време. 2.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. 3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!

Број На Модел На:
UT383BT
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Карактеристики:
UT383BT Мини Светлина Метар
Карактеристики 1:
Bluetooth светлина метар
Карактеристики 2:
Евтини Bluetooth luxmeter
Карактеристики 3:
Bluetooth Illuminometer
Карактеристики 4:
ЕДИНИЦА UT383BT
Карактеристики 5:
Рачни ut383bt
Карактеристики 6:
UT383BT iENV СТАН поддршка
Карактеристики 7:
ut383bt Illuminometer
Карактеристики 8:
Дигитални bluetooth Светлина Метри
Карактеристики 9:
Bluetooth Животната Средина Тестер
R

Додатоци на производи