.

.

Вентилатор Интелигентна Контролорот w/ Екран на Допир за 3-брзина IR-Далечински Управувач

Вентилатор Интелигентна Контролорот w/ Екран на Допир за 3-брзина IR-Далечински Управувач

DEN 3360.96
Од стока

Опис на производот
Вентилатор Интелигентна Контролорот w/ Екран на Допир за 3-брзо Прилагодливи IR-Далечински Управувач
Спецификација :
Гас сензори е користење на напредни и зрели полупроводнички законот за гас сензор веднаш до термички структура на керамички грејач обложени nanoscale phlx материјал doped Sn O2 и соодветна трага елемент
составот, цигари, дрво, хартија горење цигари, алкохол , амонијак, водород, јаглерод моноксид, метан, пропан, слатка alkoxy, styrene, пропилен гликол, phenol, toluene, ethylbenzene, xylene, формалдехид и други испарливи органски гасови со висока чувствителност.
Функција :
Димензии : 86 × 86 × 40mm
Инсталација на теренот : 60mm
Време на одговор : ≤10 секунди
Времето за опоравување : ≤30 секунди
Работна температура : -10 степени - + 50 степени
Номинална напон : AC220 V 50 Hz
Режим на потрошувачка на енергија : ≤0.5 W
Оперативен влажност : 5% RH - 90% RH (не-кондензирање)
Контрола на Моќност : ≤200 W
Складирање температура : -10 степени - + 60 степени
Чување влажност : ≤60% RH
Температура на екранот опсег : 0 степени 50 степени
живот : ≥10 години
CO2 се прикаже спектар : 350ppm - 3000ppm
Пакет :
1 Pcs High-end Екран на Допир за Паметни Дома Воздух Систем Контролер Детектира CO2 VOC
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната и e Packed доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-25 работни дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-25 работни дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу 35-40 дена. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-25 работни дена. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Производи треба да се достават во оригинална состојба. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!

R

Додатоци на производи