.

.

ZJ-602 76mm LED Осветлен Светлина Песна Стојат Микроскоп Стојат

ZJ-602 76mm LED Осветлен Светлина Песна Стојат Микроскоп Стојат

DEN 12264.00
Од стока


Спецификација :
Обемот носителот : Φ76mm
Песна Должина : 500mm
Стојат Грлото Длабочина : 132mm
База Димензии : 320x316x21mm
Крупни/Парична Казна Фокус Тип : Крупен Фокус
Патување Растојание : 385mm
Осветлување Тип : LED Коаксијален Пренесуваат Светлина
Дното Осветлување : Светла Поле
Нето тежина : 4.67 kg (10.30 lbs) Димензии : 320x316x550mm

R

Додатоци на производи