.

.

За 1Pc 52 во 1 Нишка Plug Gage Челик Темата Мерење Gage Метрички Whitworth Завртка Теренот Мерач 60 Степен Промоција

За 1Pc 52 во 1 Нишка Plug Gage Челик Темата Мерење Gage Метрички Whitworth Завртка Теренот Мерач 60 Степен

DEN 201.00
DEN 236.16
-15 %
Од стока


Материјал : Челик
Боја : Сребрена
Карактеристики :
Користење на ротари префрлување, може слободно да се прилагоди
Борбата против обработка, силен ритам , ја главата со магнетни.
Спецификации :
Име на производ : Метрички / инчен Завртка тема мерач
Функција : мерење на конец и надворешни конец за заби теренот
Инчен 55 ° спецификации :
4 G,4-1/2 G, 5 G, 6 G, 7 G, 8 G, 9 G, 10 G, 11 G, 12 G, 13 G, 14 G, 16 G, 18 G, 19 G, 20 G, 22 G, 24 G, 25 G, 26 G, 28 G , 30 G, 32 G, 36 G, 40 G, 48 G, 60 G, 62 G
Метрички 60 ° спецификации : 0.25,0.3,0.35,0.4,0.45,0.5,0.6,0.7,0.75,0.8,0.9,1.0,1.25,1.5,1.75,2.0,2.5,3.0,3.5,4.0,4.5,5.0,5.5 6.0
Големина : Види на сликата
Нема мало пакет
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Темата Мерење Gage
'

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Други
R

Додатоци на производи