.

.

1PC Висок Квалитет Новина Симулација Подвижен Vernier Caliper Модел Копче Синџир Keyring Најдобар Квалитет

1PC Висок Квалитет Новина Симулација Подвижен Vernier Caliper Модел Копче Синџир Keyring Најдобар Квалитет

DEN 51.36
Од стока


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Копче Синџир Vernier Caliper
3. Материјал : Алуминиумски
4. Големина : Прибл. 5cm
5. Боја : Сребрена
6. Пристоен избор како подарок , Трајни и практична
7. Компактен дизајн, лесен и удобен за вас земе
8. Со подвижен vernier caliper pendant декорација keyring
9. Погоден за преносни користат и за декорација
Пакетот Вклучува :
1 PC * Vernier Caliper Копче Синџир

DIY Материјали:
Електрични
Caliper Тип:
Vernier Дебеломер
Точноста:
1mm
Бренд Име:
Inpelanyu
Мерен Опсег:
0-80mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
PS3240-01
Тип:
KeyChain Vernier Caliper
боја:
sliver
Материјал:
Легура
Големина:
Approx. 5cm
R

Додатоци на производи