.

.

JEDX Оригинални Wifi Сигналот Antena Flex Лента Кабел Замена за Леново Лимон К3 Забелешка K50 T5 K50-Т A7000 Резервни Делови

JEDX Оригинални Wifi Сигналот Antena Flex Лента Кабел Замена за Леново Лимон К3 Забелешка K50 T5 K50-Т A7000

DEN 190.00
DEN 205.92
-8 %
Од стока


Оригинални Нови Доаѓа со pretective меур и S afe Пакување Замени изгребани, скршени, старата Антена Сигнал Flex Кабел за Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот Голема количина на залиха Одлична по продажба на услуги Компатибилен за Леново Лимон К3 Забелешка K50 T5 K50-Т A7000 Пакетот Вклучува : 1 PCS x Антена Сигнал Flex Кабел
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.

R

Додатоци на производи