.

.

Оригинални Нови за полнење За Motorola Мото E4 USB Полнач Клупа Port Конектор Флекс Кабел Одбор Со Вибратор Модул Поправка Делови

Оригинални Нови за полнење За Motorola Мото E4 USB Полнач Клупа Port Конектор Флекс Кабел Одбор Со Вибратор

DEN 295.20
Од стока


Оригинални Нови за полнење За Motorola Мото E4 USB Полнач Клупа Port Конектор Флекс Кабел Одбор Со Вибратор Модул Поправка Делови
Производ Детали :
1.Flex Кабел
2.100% Оригиналниот
3.Тест еден по Еден,Совршено се Вклопуваат
4.Следење На Број
5. Испрати 2-3 Работни Дена после потврда на плаќањето.
Detail /Реална Слика :
За Превозот :
За Да Обезбеди Најдобра Цена На Клиентите :
1 . Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Испорака Начин , Следење На
Број Може само да се Трага денот на Испраќање .Транспорт време е 20-45 дена , ако не можете да ја примите вашата парцели
во текот на 45 дена , pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена ,ви благодариме !
2 ако donot се парцела по 60 дена ,Ние и ветуваме ние ќе се направи целосно враќање на средствата .
(затоа ,ве молиме donot применуваат спор во 60 дена ,ова е несакана ,Бразил и Русија во рок од 90 дена )
3. Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1.89
за Превозот Цена .
4. Објектот ќе брод вашата потврди Адреса во aliexpress. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот е точно пред вас
купи објектот .
5 .Купувачот треба брод на друга адреса (не aliexpress потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот.
6. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно
7. Особено за Русија Купувачот , pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име .
Превозот Време :
1. сите цел ќе биде превозот во 3 работни дена .
2. ако Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
3. Објектот испраќаат преку USP,DHL,EMS со Испорака Потврда.
4. сите ред ние ќе ви ги Понудиме следење на број, без оглед на кина пост или други превозот начин .
Плаќање :
1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате .
2. ние прифаќаме Банка Исплата , Western Union , И други начини на плаќање се прифати .

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Motorola Мото E4
Бренд Име:
New625
Компатибилен Бренд:
За Motorola Мото E4
R

Додатоци на производи