.

.

1PCS/МНОГУ за G510 T8951 T328D T328W eMMC меморија nand флеш KMSJS000KA-B308

1PCS/МНОГУ за G510 T8951 T328D T328W eMMC меморија nand флеш KMSJS000KA-B308

DEN 323.52
Од стока


Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S II,Nexus S,Galaxy S,Galaxy Nexus,Галакси Забелешка
Број На Модел На:
KMSJS000KM-B308
R

Додатоци на производи