.

.

Jedx за Samsung Галакси S5 СМ-G900F/H/V/M/D USB Порт Ќерка Одбор со Допир на Тастатурата Полнење Порта Flex Кабел + Микрофон

Jedx за Samsung Галакси S5 СМ-G900F/H/V/M/D USB Порт Ќерка Одбор со Допир на Тастатурата Полнење Порта Flex

DEN 441.00
DEN 479.52
-8 %
Од стока

Вистински слики, јас n акции, instand испорака. Вистински следење на број, побезбедно. Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.
Пакет Содржи :
1 x за Samsung Галакси S5 Полнење Flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

боја:
G900F, G900D, G900V, G900H G900A, G900M
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S5 СМ-G900F/H/V/M
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен :
за Samsung Галакси S5 СМ-G900F/H/V/M
Класификација:
Мобилен Телефон Слушалка Џек Flex Кабел
Descroption:
Аудио Џек Кабел Замена
Состојба:
Број На Модел На:
Бесплатен превозот :
Yes
Објектот:
Слушалка Џек Flex Кабел
превозот:
со Валиден Следење на Број
R

Додатоци на производи