.

.

4.5 инчен Добар квалитет екран на допир За Леново P770 Висок Квалитет Digitizer Допир на Екранот на Допир Чаша Црно Бели+Алатки

4.5 инчен Добар квалитет екран на допир За Леново P770 Висок Квалитет Digitizer Допир на Екранот на Допир

DEN 349.00
DEN 349.44
-0 %
Од стока

4.5 инчен Добар квалитет екран на допир За Леново P770 Висок Квалитет Digitizer Допир на Екранот на Допир Чаша Црно Бели+Алатки
Карактеристики на производот : тип на Производ : Екран на Допир (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Леново P770 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руската Fri крајот, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :


боја:
Бела со алатки, Црна со алатки, Бела без алатки, Црна без алатки
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Леново P770
Екранот:
4.5
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
RTBESTOYZ
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
4.5 Инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир+Лого
квалитет:
А+++
R

Додатоци на производи