.

.

Висок Квалитет 6.1 Инчи Екран на Допир за дигитални стакло поправка За Huawei Колега 2 II 4 G Екран на Допир за Бесплатна Испорака+Алатки

Висок Квалитет 6.1 Инчи Екран на Допир за дигитални стакло поправка За Huawei Колега 2 II 4 G Екран на Допир

DEN 502.00
DEN 502.08
-0 %
Од стока

Висок Квалитет 6.1 Инчи Екран на Допир за дигитални стакло поправка, За Huawei Колега 2 II 4 G Екран на Допир за Бесплатна Испорака+Алатки
Карактеристики на производот : тип на Производ : 6.1"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Колега 2 II 4 G Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

боја:
Бела со алатки, Црна со алатки, Бела без алатки, Црна без алатки
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Huawei Колега 2 II 4G
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
6.1 инчи
Функција:
На сензор на допир+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака
квалитет:
А+++
R

Додатоци на производи