.

.

5.5 инчи За Huawei Чест 6X Надворешното Стакло Леќа со Digitizer Замена Дел на екранот на допир, Пред Стакло Маска+Алатки

5.5 инчи За Huawei Чест 6X Надворешното Стакло Леќа со Digitizer Замена Дел на екранот на допир, Пред Стакло

DEN 410.00
DEN 410.40
-0 %
Од стока

5.5 инчи За Huawei Чест 6 X Надворешното Стакло Леќа со Digitizer Замена Дел на екранот на допир, Пред Стакло Маска+Алатки
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 6 X Пакет : 1 PCSX Екран на Допир за Дигитализација на 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

боја:
Бела со алатки, Црна со алатки, Бела без алатки, Црна без алатки
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
за Huawei Чест 6X
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
5.5 инчи
Функција:
На сензор на допир+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака
квалитет:
100% тестирано
R

Додатоци на производи