.

.

За Wiko Фреди Оригинални 5.0 инчен Екран на Допир за Совршен Поправка Делови екран на Допир Панел+Алатки За Wiko Фреди Бесплатен Превозот

За Wiko Фреди Оригинални 5.0 инчен Екран на Допир за Совршен Поправка Делови екран на Допир Панел+Алатки За

DEN 383.04
Од стока

За Wiko Фреди Оригинални 5.0 инчен Екран на Допир за Совршен Поправка Делови екран на Допир Панел+Алатки За Wiko Фреди Бесплатен Превозот
Производство детали : Производство тип : Екран на Допир (Само екран на допир, Не inculded LCD) Погодни mod el : За Wiko Фреди 1 PCSX Екран на Допир Digizite
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е yur Ful l Име .
Слики покажуваат :

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Број На Модел На:
За Wiko Фреди
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За Wiko
боја:
Црна
Главниот Екран Со Големина:
5.0 Инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир
квалитет:
100% тестирано
Транспорт:
Бесплатна Испорака
R

Додатоци на производи