.

.

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Leagoo М8 Про MTK6737 Quad Core 5.7 HD Бесплатен превозот

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Leagoo М8 Про MTK6737 Quad

DEN 436.00
DEN 479.52
-9 %
Од стока


Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Leagoo М8 Про MTK6737 Quad Core 5.7" HD Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

дизајн:
Бар
Бренд Име:
THL
Број На Модел На:
Leagoo М8 Про
Компатибилен Бренд:
Elephone P6000 Про
R

Додатоци на производи