.

.

Во Акции за Мед и HHP 4600 4620 Imager ОЕМ Скенирање Мотор (4100SR-12FA)

Во Акции за Мед и HHP 4600 4620 Imager ОЕМ Скенирање Мотор (4100SR-12FA)

DEN 4320.00
Од стока


за Мед и HHP 4600 4620 Imager ОЕМ Скенирање Мотор (4100 SR-12 FA)
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел
Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
за Мед и HHP 4600
Бренд Име:
Wisecoco
Големина:
-
КОЛИЧИНА:
2000pcs
R

Додатоци на производи