.

.

4pcs/многу AAQ 14 pin За стабилизација и асоцијација* галакси s2 II i9100 држачи за полнење ic

4pcs/многу AAQ 14 pin За стабилизација и асоцијација* галакси s2 II i9100 држачи за полнење ic

DEN 220.32
Од стока


Начин На Плаќање :
Western Union, money gram, T/T
Време на испорака(во работни денови) :
DHL : 3-7 дена
EMS : 5-10 дена
ПРОЗОРЦИ : 3-7 дена
ТНТ : 5-7 дена
Fedex : 3-7 дена
Registerd Воздухопловната : 10-25 дена
Повратни информации :
1. Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, како е можно поскоро.
2. Ве молиме не остави негативни netural повратни информации пред да контактирате со нас, затоа што тоа не може да го реши секој проблем.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во времето.
Враќање & Гаранција :
1.Ве молиме да не известите во рок од 7 дена.(според објавување датум)
2.Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и додатоци,особено на етикети.
3.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката вклучувајќи царински поштенски проверка, штрајк и слично.
4.За Замена, се врати превозот надомест ќе бидат платени од страна на Купувачот и Продавачот ќе се плати замена на превозот.
5.За Наплата на средствата, Превозот и Ракувањето со полнење не се враќа.
Поради временската разлика, одговори на купувачот прашања ќе биде одложен за еден ден во одговарајќи

R

Додатоци на производи