.

.

за SE955 SE-955-I100R скенирање моторот 1 d ласерско скенирање бар-код модул бесплатен превозот

за SE955 SE-955-I100R скенирање моторот 1 d ласерско скенирање бар-код модул бесплатен превозот

DEN 2156.00
DEN 2395.20
-10 %
Од стока


за симбол SE955 SE-955-I100 R скенирање моторот 1 d ласерско скенирање бар-код модул бесплатен превозот
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел
Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Екранот:
< 2
LCD Комплет:
Yes
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за SE955 SE-955-I100R
Големина:
-
КОЛИЧИНА:
2000pcs
R

Додатоци на производи