.

.

За oneplus 3 oneplus 3t Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Шарени Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мобилен Телефон Guard Случај

За oneplus 3 oneplus 3t Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Шарени Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мобилен

DEN 132.00
DEN 239.52
-45 %
Од стока


За oneplus 3 oneplus 3t Калено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Шарени Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мобилен Телефон Guard Случај
Внимание руски Пријатели ве молиме оставете ги вашите име и презиме ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. Вистински Производ Show (Прикажи)>>>
Трговија на големо : Ако моите почитувани купувачи кои сакаат да купуваат се повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде добар попуст. Пакување Содржина : 1 x Премија Калено Стакло Екран Заштитник 1 x Чистење Комплет 1 x Тешко кутија

боја:
Злато, Црна, бела
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Полно Тело, Филм
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
NFH
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Пакет:
No
Тврдост:
Повеќе од 9H
Екранот:
2.5 D Лак Агол Круг
боја:
Црно Бело Злато
одговараат за:
2016 година Бендот Нула Доказ Анти-удар Лесно се Инсталира 0.3 mm Ултра-тенок
Вовед:
pelicula де vidro заштитник де ла pantalla де vidrio templado
Функција:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Големина:
Case for oneplus 3 oneplus 3t Cover Skin Guard Screen Protector films
Модел:
за oneplus 3 oneplus 3t
Стил:
2017 Бенд Нула Доказ Анти-удар Лесно се Инсталира 0.3 mm Ултра-тенок
огледало калено стакло:
ефект шарени Огледало Целосна Премиум калено стакло случај маска
R

Додатоци на производи