.

.

Go2linK Универзална Штекер Surge Protector Моќ Лента Со Долг Кабелот 6.5 Ft Кабелот Патнички Адаптер Приклучок 4.5 4 Полнење преку USB Порти

Go2linK Универзална Штекер Surge Protector Моќ Лента Со Долг Кабелот 6.5 Ft Кабелот Патнички Адаптер Приклучок

DEN 479.52
Од стока

ОПИС :
Go2lin K Универзална Штекер Surge Protector Моќ Лента Со Долг Кабелот 6.5 Ft Кабелот Патнички Адаптер Приклучок 4.5 4 Полнење преку USB Порти
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110-240 V Излез : DC 5 V/4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm - 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инчен
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;
.Надворешниот пакет : картонска кутија
.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
.Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5-25days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

боја:
Бела, Црна, Зелена, Сина
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Meizu,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,УЛ,FCC,CE,RoHS
Тип:
Патување
Излез:
5V/4А -
На текст:
100-240V/1.2 ЕДЕН
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Број На Модел На:
ALUH-1001-2
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
USB PD
R

Додатоци на производи