.

.

за Asus Zenfone ОДИ ZB552KL X007D 5.5 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм за Asus ZenFone ОДИ ZB500KL 5 Стакло филм

за Asus Zenfone ОДИ ZB552KL X007D 5.5 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм за Asus ZenFone ОДИ ZB500KL

DEN 95.52
Од стока

Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм
Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1*Калено стакло Екран заштитник 1*екран чистење на хартија(Сува) 1*Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : за Asus Zenfone ОДИ ZB552 KL X007 D 5.5-инчен за Asus Zen Fone ОДИ ZB500 KL 5.0 инчен
Функција На Опис

боја:
Zenfone ОДИ ZB552KL, ZenFone ОДИ ZB500KL
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
wierss
На работ на работ Покриеност:
No
за Asus ZenFone ОДИ ZB500KL 5.0 инчен:
за Asus Zenfone ОДИ ZB552KL X007D 5.5-инчен
R

Додатоци на производи