.

.

Tronsnic Калено Стакло Филм за iPhone X 5D Целосно Покритие за iPhone X Црно Бел Екран Заштитник HD Анти Нула Нема Отпечатоци

Tronsnic Калено Стакло Филм за iPhone X 5D Целосно Покритие за iPhone X Црно Бел Екран Заштитник HD Анти Нула

DEN 406.00
DEN 527.52
-23 %
Од стока


Tronsnic Калено Стакло Филм за i Phone X 5 D Целосно Покритие за i Phone X Црно Бел Екран
Заштитник HD Анти Нула Нема Отпечатоци
1.TRONSNIC 5 D КАЛЕНО СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК : Анти нула/Нечистотија отпорни/Анти отпечаток/Анти маснотии/Водоотпорен
2.ЦЕЛОСНА опфаќа : калено стакло филмот е полн капак, така што може да се заштити вашиот телефон ефикасно.
3.ОДЛИЧНИ ДОДАТОЦИ : 1)алкохолни избрише 2)сува избрише 3)прав смена : се користи за чистење на прашина на екранот.
4.МАТЕРИЈАЛ : калено стакло филм
5.ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ -не се повредува човечкото тело и заштита на животната средина.
6.ВНИМАНИЕ : руски пријатели ве молиме да го пополните примачот е полна вистинско име поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, ние не ќе биде одговорен за неиспорака.
7. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши тоа.
8. Поради различни резолуцијата на екранот ,во споредба со случаите во фотографии, на случаи ќе примите може да се разликуваат во боја ,но ние можеме да ве уверам стил е иста.
1.Можете да имате 10% попуст доколку се купи на повеќе од 5 компјутери.
2.Ние ќе ви даде привлечни подароци како подароци.
3.Микс боја и модел се поддржани.
Можеби и вие би сакале овие производи премногу!!!

Материјал:
За iPhone X
Бренд Име:
Tronsnic
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X,iPhone 6s
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Полно Тело, Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
боја:
црна, Бела
Серија:
5d full hd маска
Материјал:
калено стакло филм
Карактеристики:
Анти нула Нечистотија отпорни, Анти отпечаток Анти маснотии Водоотпорен
Модел 1:
За iPhone X
R

Додатоци на производи