.

.

Новата Батерија Напојува 3 ниво на Осветленост Selfie LED Прстен Пополни Светлина за паметен Телефон

Новата Батерија Напојува 3 ниво на Осветленост Selfie LED Прстен Пополни Светлина за паметен Телефон

DEN 124.00
DEN 185.28
-33 %
Од стока


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се носат и користење Clip-на, лесно да го инсталирате , одговара за најголемиот паметен телефон Притиснете го копчето за да ја прилагодите светлината и светлината Континуирано LED светло, без топлински и со светла светло во слаба светлина сцена Со 3 различни нивоа на осветленост, ќе го најдете совршениот осветлување е потребно за фотографиите се Земе selfies насекаде, темно ноќни клубови, партии, кампување итн ви Помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е достапна Компатибилен со сите паметни телефони
Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела, Розова, Црна, Сина, Големина : прибл. 8.2*8.2*3 cm Клип Дебелина : прибл. 1.6 см Напојување : 2*1.5 V AAA Батерија (не се вклучени)
Пакет се Вклучени : 1 x Selfie LED Пополни Светлина
Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија! Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Русија Федерација , обично трае околу 25~50 дена, Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил , обично трае околу 30~60 дена. Pls им овозможи мало задоцнување.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме точни. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. Ако објектот не работи по истекот на 30 дена, ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ви благодариме и да уживаат во купувањето од нас на Aliexpress!
Комуникацијата е важна. Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работното време е :
09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време. Од понеделник до сабота.

Бренд Име:
Keyjump
Број На Модел На:
Пополнете светлина
полнач:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Материјал:
Пластични
боја:
Бела, Розова, Црна, Сина
Големина:
approx. 8.2*8.2*3 cm
Клипот дебелина:
прибл. 1.6 см
Напојување:
2*1.5 V AAA Батерија (не се вклучени)
R

Додатоци на производи