.

.

2 парчиња 3D Карбонски Влакна Задниот Поклопец Екран Заштитник За Еден Плус OnePlus 5T 5 3 3T 2 X Заштитна Налепница Филмот Не Калено Стакло

2 парчиња 3D Карбонски Влакна Задниот Поклопец Екран Заштитник За Еден Плус OnePlus 5T 5 3 3T 2 X Заштитна

DEN 65.00
DEN 89.76
-28 %
Од стока


2 парчиња/многу Анти Отпечаток Карбонски Влакна Задниот Поклопец Екран Заштитник За Заштитна Фолија (Не Калено Стакло)
Функција :
1. 100% висок квалитет на карбонски влакна мат материјал и сосема нов производ
2. Телефонот назад заштитник, со цел да се заштити телефони од штети или гребнатини
3. Лесно да се инсталира, само се држи заштитник на задната страна на вашиот телефон и тоа ќе не уништи оригинален изглед на вашиот телефон
Компатибилен : За One Plus 5 T Еден Плус 5 T 1+5 T
За One Plus 5. Еден Плус Пет 5 1+5
За One Plus 3 T Еден Плус Три T 1+3 T
За One Plus 3 Еден Плус Три 1+3
За One Plus 2 Еден Плус ДВА 1+2
За One Plus X 1+X

боја:
За OnePlus 5T, За OnePlus 5, За OnePlus 3T, За OnePlus 3, За OnePlus 2, За OnePlus X
Материјал:
проѕирен
Бренд Име:
E-KINLIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Назад филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Назад Задниот Поклопец Екран Заштитник, Чувар Заштитна Фолија
Материјал:
3D Мека Карбонски Влакна(Не Калено Стакло)
дизајн:
Заврши Кожата Налепница Ултра тенок/Трајни/Ultrathin
Функција:
Не Се Лизга Анти-Отпечатоци Постојано Се Користат
боја:
Проѕирен Транспарентен Јасно
Компатибилен со:
За OnePlus 5T 5. Еден Плус Пет 5 1+5 1+5T
Компатибилен со 1:
За OnePlus 3T Еден Плус Три T 1+3T
Компатибилен со 2:
За OnePlus 3 Еден Плус Три 1+3
Компатибилен со 3:
За OnePlus 2 Еден Плус ДВА 1+2
Компатибилен со 4:
за OnePlus X 1+X
R

Додатоци на производи