.

.

За Samsung Галакси S8 S8Plus S7 Работ S6 Работ Плус Полна Покрие Екран Заштитник 3D TPU Криви HD Експлозија Филм Мека Не Стакло

За Samsung Галакси S8 S8Plus S7 Работ S6 Работ Плус Полна Покрие Екран Заштитник 3D TPU Криви HD Експлозија

DEN 146.00
DEN 209.28
-30 %
Од стока


Целосна Покритие За LG G5 H830 Јасно TPU Тенка HD Екран Заштитник Мека Телефон Заштитна Фолија 3 D Криви Круг Работ
Продажба на Точка>>> 3 D Криви Дизајн за цел ЕКРАН ПОКРИЕНОСТ Направени од највисок квалитет оптички одделение PET) Филм Инсталацијата е многу едноставна, Балон-free adhesives за лесна инсталација УВ Заштита : се Намалува замор на очите предизвикани од страна на LCD екранот Трајни, Анти-Нула Филм Транспарентен : неспоредлив јасност Ултра Мазна Површина : Подобрување на искуство и користење на екранот на допир и перо карактеристики Нема остатоци кога отстранети Мека МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник филм Белешки : Не калено Стакло Филм SGS Предност>>> Погоре 3pcs се приоритетни , ќе добиете 10 % попуст Pls Прочита Пред вас цел
Купувачи пријатели изберете логистика начин е" Продавачот за Испорака Метод ", Сите наредби на Повеќе од $ 8.00 , Ние ќе ја испрати На Регистрирани Поштенски Пакет , Сите тра ils имаат детални Следење на информации ; ако износот е премногу мал , Ние изберете Економски Воздух Mail , Само дел од следење на информации , Посветеност пристигнување време е 60 дена ;
Се надевам дека ќе разбере дека ова логистика е само дел од следење на информации, ве Молиме да бидете трпеливи.
ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

боја:
S8, S8 Плус, S7 Работ, S7, S6 Работ, S6 Работ Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S7 работ,Галакси S6
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
CHEERYMOON CM
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен:
За Samsung Галакси S8 S8Plus
feature2:
За Samsung Галакси S7 S7 работ
Материјал:
За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ Плус
белешки:
Ултра Тенок Мека Целосна Покриеност Екран Заштитник
R

Додатоци на производи