.

.

SKSK Ротираат 360 Универзален Автомобил CD Слот Силни Магнетни Планината Носителот Заградата за iPhone 8 8Plus паметен Телефон Автомобил Телефон Стојат

SKSK Ротираат 360 Универзален Автомобил CD Слот Силни Магнетни Планината Носителот Заградата за iPhone 8 8Plus

DEN 325.00
DEN 428.16
-24 %
Од стока


* Материјал : пластични+метал
* Универзална магнетни автомобил носителот приложен за сите модели на мобилни телефони
* Лесен за инсталација и употреба,може да се качи до вашиот CD плеер е планината
* Висок квалитет на Бренд Нови,Силни Магнетни
Како да го користите :
1.Стап јасно налепницата на вашиот телефон или телефон случај пред да се стави на метална плоча на.
2.Стап круг тенок метален лист на јасно налепница,тогаш вашиот може да се користи на носителот.
3.Можете да ги инсталирате на плоштадот тенок метален лист помеѓу вашиот телефон и на телефонот случај, тогаш можете да го држете вашиот телефон.
Пакетот вклучува :
1x Автомобил CD Player Планината Телефон Носителот
2x Налепница

Бренд Име:
sksk
Број На Модел На:
магнетни автомобил CD планината носителот автомобил телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Пластични
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Компатибилен Модел На Телефон:
Силни магнетни автомобил CD планината држачот за сите модели на телефони
функција 1:
Магнетни Стојат Заградата За iPhone 6,6 S,6Plus,6Splus,5,5 S
функција 3:
Автомобил Phone Држач За HTC М8,M7,820,500,626
карактеристика 4:
Автомобил Видиме Држачот За Монтирање За Xiaomi Redmi Забелешка 3, Note 2, Mi4C
Карактеристика 5:
Мобилен Телефон Заградата се Залага За Huawei P8lite,Чест 4C, 6,Другар 8
Функција 6:
Магнетни Автомобил CD Слот Планината За Леново S850,S90,S60,A536,К3,
Карактеристика 7:
Телефон Носителот Стојат Заградата Поддршка За Sony Xperia Z1,Z2,Z3,Z5,М2,М4
Тип На Единица:
парче
R

Додатоци на производи