.

.

Redmi 4X Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник 9h Сите Тело за Безбедност на Заштитна Фолија за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro

Redmi 4X Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник 9h Сите Тело за Безбедност на Заштитна Фолија за Оригинални

DEN 127.00
DEN 181.92
-30 %
Од стока


Купувачот Забелешка :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации ако на ред е помалку од $7.00, ( превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само ). Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време. ако ви е потребен за следење Без., ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Време на испорака Забелешка :
Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на delive

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
SLEVE
Компатибилен 1:
Заштитна Фолија за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Компатибилен 2:
Калено Стакло за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Компатибилен 3:
Калено Стакло за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Компатибилен 4:
Калено Стакло за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Компатибилен 5:
Калено Стакло за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Compatible6:
Калено Стакло за Оригинални Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
R

Додатоци на производи