.

.

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник За Стакло Samsung Галакси S5 Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Стакло За Samsung S5 i9600 Филм Wolfsay

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник За Стакло Samsung Галакси S5 Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Стакло За Samsung

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Answer : ___________________________ Note : Калено Стакло мали од Екранот на Телефонот е Нормално, Бидејќи на Екранот на Телефонот Работ имаат со radian.
Пакет Се Вклучени :
2 парче Екран заштитник
2 парче ткаенина за Чистење
Упатства за употреба :
Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.
Чекор 2 : Излупете off маска со налепница внимателно. Се изложуваат 1/2 инч од Екранот Заштитник, се грижи да не ги допирајте лепило страна.
Чекор 3 : Внимателно ги усогласат Екран Заштитник по должината на работ на LCD екранот.
Чекор 4 : Излупете off маска кога апликацијата е завршена.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Wolfsay
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5
Пакет:
No
Карактеристики:
ултра-тенок
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
1:
За Samsung Галакси S5 i9600
R

Додатоци на производи